kliknij
kliknij
kliknij
kliknij
kliknij
kliknijTransport osobowy


-Mercedes Sprinter 412, 19-os.
-Mercedes Sprinter 412, 19-os.
-Volkswagen LT 46, 19-os.

Dla Państwa potrzeb mamy do zaoferowania 3 Busy 19-osobowe dostarczające gości w określone miejsce. Obsługujemy wszelkie imprezy okolicznościowe typu; śluby, przysięgi wojskowe, komunie święte, chrzciny, bierzmowania, spotkania biznesowe, etc.

Z pewnością jest to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań, móc umówić się z kierowcą na konkretną i odpowiadającą Państwu godzinę, gdzie nikt nie musi rezygnować z dobrej zabawy, żeby wsiąść później za kierownicę. Bezpiecznie, sprawnie i bez niepotrzebnego narażenia się na mandat, czy utratę prawa jazdy. Za całość podróży odpowiedzialny jest kierowca.

Cennik:
2 złote za 1 kilometr
Cena zawiera: samochód, ubezpieczenie, wynajem kierowcy, paliwo,
Cena nie zawiera: opłaty parkingowe, wjazd na autostrady.

Jest to cena ogólna, która przy większych zamówieniach lub dłuższych trasach podlega negocjacji.

Busy posiadają bardzo estetyczny wygląd zarówno zewnętrzny jak i wewnątrz. Na trasie są niezawodne. Przed każdym wyjazdem są one sprawdzane przez mechanika, który sprawuje nad nimi codzienny nadzór. Jeśli jednak zdarzyłaby się jakaś przygoda ( złośliwość rzeczy martwych) zapewniamy natychmiastowe zastępstwo sprzętu. Jesteśmy jednak przekonani, że po obejrzeniu zdjęć, bądź osobistym naszych samochodów, pozbędą się Państwo wszelkich wątpliwości.

Firma dysponuje jedynie kierowcami z dużym stażem pracy i bogatym doświadczeniem, dlatego rodzice wysyłający swoich pupili na wycieczkę nie powinni mieć żadnych obaw, tym bardziej, że każdy z kierowców ma swoje dzieci i wie jak ważna jest bezpieczna jazda podczas przewożenia "małych skarbów".

Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość przystrojenia samochodów. Może to pozostać w naszych kompetencjach, bądź może być zależne od wizji artystycznej klienta.
Design by KALNET