Transport osobowy

 

Obsługujemy wszelkie imprezy okolicznościowe typu; śluby, wyjazdy rodzinne, spotkania biznesowe, etc.

Z pewnością jest to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań, móc umówić się z kierowcą na konkretną i odpowiadającą Państwu godzinę, gdzie nikt nie musi rezygnować z dobrej zabawy, żeby wsiąść później za kierownicę. Bezpiecznie, sprawnie i bez niepotrzebnego narażenia się na mandat, czy utratę prawa jazdy. Za całość podróży odpowiedzialny jest kierowca.


Busy posiadają bardzo estetyczny wygląd zarówno zewnętrzny jak i wewnątrz. Na trasie są niezawodne. Przed każdym wyjazdem są one sprawdzane przez mechanika, który sprawuje nad nimi codzienny nadzór. Jeśli jednak zdarzyłaby się jakaś przygoda ( złośliwość rzeczy martwych) zapewniamy natychmiastowe zastępstwo sprzętu.

Firma dysponuje jedynie kierowcami z dużym stażem pracy i bogatym doświadczeniem, dlatego rodzice wysyłający swoich pupili na wycieczkę nie powinni mieć żadnych obaw, tym bardziej, że każdy z kierowców ma swoje dzieci i wie jak ważna jest bezpieczna jazda podczas przewożenia "małych skarbów".

Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość przystrojenia samochodów. Może to pozostać w naszych kompetencjach, bądź może być zależne od wizji artystycznej klienta.

Kontakt z nami

Zadzwoń lub napisz do nas

Usługi Transportowe
Osobowo - Towarowe

34-734 Kasinka Mała 462
tel. 18 331 30 39

Bronisław Marszalik 606 287 635